PRODEJNÍ A SERVISNÍ PODMÍNKY

Firma PRESAL 97 s.r.o. provádí prodej manipulační techniky pro firmu BELET a.s. Vejprty,která je tradičním a dlouholetým výrobcem manipulační a transportní techniky na českém trhu, kde se prolíná v široké nabídce výrobků i výsledné kvalitě dlouhodobá zkušenost a odborné profesní znalosti pracovníků, které jsou podpořeny a garantovány certifikovaným systémem jakosti dle norem ISO 9001.

Firma PRESAL 97 s.r.o. nabízí sortiment výrobků v prodejních prostorách v Plzni, Koterovská třída č. 9, 100 metrů nad vlakovým nádražím. Na 110m2 prodejní plochy jsou pod odborným dohledem předváděny výrobky a to čelní vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky ručně vedené, jeřábové vozíky, vozíky elektr. zdvihem, zdvižné stoly , plošiny, rudlíky a kárky.

Zvláštní druh prodeje tvoří průmyslová kolečka, kterých je v nabídce 1 500 druhů.

Servis
Záruční a pozáruční servis na výrobky Belet je zajišťován prostřednictvím servisních středisek Belet a.s. nebo prostřednictvím autorizovaných servisních středisek. Servis pro Plzeň je zajištěn prostřednictvím autorizovaného servisního střediska Belet a.s. ve Lhotě u Stříbra. Servisní technici provádí záruční prohlídky v předepsaných intervalech s tím, že se dostaví na místo servisu do dvou pracovních dnů ode dne nahlášení servisní prohlídky. V případě problémů vzniklých vadou na výrobku garantuje fa. Belet a.s. zajištění servisní služby do 24 hod od nahlášení poruchy formou písemné objednávky. Belet a.s. také nabízí zajištění servisní služby do 12 hod. na základě podepsané servisní smlouvy. Informace o servisních službách je možné získat na tel. 474386750, 377441561.


Ceny servisu
Servisní hodina u zákazníka ....................................490 Kč/hod
Dopravné servisu do 70km ....................................... 11 Kč/km
Ztrátový čas-servis .................................................... 70 Kč/hod