ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

+420739046952

info@presal.cz

O nás

V roce 1994 za účasti tří společníků je v Plzni založena nová obchodní společnost se zaměřením na zprostředkování obchodu, služeb a prodeje zboží se sídlem v Poděbradově ulici.

K velkému posunu společnosti dochází v roce 1997, kdy firma přesídlí do vlastního areálu ve střední části Plzně na Koterovskou třídu. Nachází se zde jak kancelářské, tak zejména obchodní prostory pro svoji činnost. Vzhledem k dalšímu růstu společnosti s počtem sedmi zaměstnanců rozšiřuje firma svoji činnost o pronájem nemovitostí včetně poskytování jiných než standardních služeb. V obchodní činnosti rozšiřuje prodej manipulační techniky pro českého výrobce Belet a.s. V Plzni je zřízen konsignační sklad zaměřený na průmyslová kola, kolečka a kladky.

Obchodní činnost společnosti je zaměřena na region plzeňského a karlovarského kraje. Vzhledem k firemní ekonomické vyrovnanosti kalendářního roku a výstavbě dálničního obchvatu v okolí Plzně , rozšiřujeme od roku 1991 činnost o servis a výrobu hydraulických hadic pro strojní vybavení pevně spjato s novou živností výroba strojů a zařízení pro určitá hospodářská odvětví.

V roce 2004 rozšiřuje firma počet zaměstnanců v oblasti administrativy a péče o zákazníky. Ve vlastním areálu zřizujeme nově prodej strojů na výrobu oken. Pod vedením zkušených prodejců nabízíme strojní produkty KMV a STB dovážené z Německa a Itálie. Součástí prodeje je účast firemního stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Prodejní činnost je zaměřena celoplošně pro český trh.

Od roku 2009 jsme činnosti zredukovali a výhradně se zaměřili na prodej drobné manipulační techniky a hlavně prodej průmyslových kol, koleček a kladek, kterých máme v nabídce 1500 druhů. Přinášíme pohyb tam, kde je potřeba, poradíme ve výběru nejvhodnějšího kola, aby cena nepřesahovala kvalitu. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni našim zákazníkům pomoci vybrat to správné kolo, do správného provozu, se správným zatížením, hlavně proto, že spolupracujeme s ověřenými a spolehlivými dodavateli. 

 

 

 

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

PRESAL97 s.r.o
Koterovská 9
32600 Plzeň
IČ: 00871702 , DIČ: CZ00871702

tel.: +420739046952

info@presal.cz

Přihlášení